IV Dzień Rodziny 2015

Już po raz czwarty mieliśmy okazję świętować Dzień Rodziny w naszym przedszkolu. Razem z zaproszonymi gośćmi przenieśliśmy się do świata bajek, gdzie zaczarowanych postaci było co niemiara: Jaś i Małgosia, Czarownica, Wróżki, Królewna Śnieżka i siedmiu Krasnoludków. Przedszkolaki w prostych słowach podziękowały rodzicom i opiekunom za trud wychowania, ale przede wszystkim za ich miłość i oddanie. Zwieńczeniem uroczystości były zawody sportowe dla całych rodzin, gdzie można było wykazać się w czterech konkurencjach sportowych tj.: rzut woreczkami do celu, przejście po wyznaczonej linii, slalom między pachołkami oraz malowanie twarzy. Wszystkim udało się wykonać zadania na poszczególnych stacjach, a za trud zmagań na zawodników na mecie czekały drobne nagrody. Myślę, że zarówno rodzice, dziadkowie, dzieci, jak i całe grono pedagogiczne świetnie się bawili!